USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Norte Barranquilla Hospedaje Barranquilla (Atlantico) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Norte Barranquilla Hospedaje

ex. Villa Santos Hospedaje

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-24
2026-09-25

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

19

Norte Barranquilla Hospedaje

 Wi-Fi
 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Επιπλέον, έχει ντους. Το διαμέρισμα Norte Barranquilla Hospedaje διαθέτει Wi-Fi, καθώς και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.

Αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Μνημείο Ventana al Mundo, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Πάρκο Rosado απέχει 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα.

Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχουν ιδιωτικά μπάνια.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 18:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00
Αριθμός αδείας291648

Συχνές ερωτήσεις

  • Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Norte Barranquilla Hospedaje;

    Το το διαμέρισμα Norte Barranquilla Hospedaje παρέχει ιδιωτική στάθμευση.
  • Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Norte Barranquilla Hospedaje;

    Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Norte Barranquilla Hospedaje μπορούν να φέρουν κατοικίδια.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-24
2026-09-25

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Norte Barranquilla Hospedaje, Κολομβία

Cl. 110, Μπαρρανκίγια, Κολομβία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © barranquilla-hotels.com

All rights reserved